Domov

Tento e-shop je certifikovaný.

Bagatelle - Precíznosť v maličkosti

Prezentácia Vašej domácnosti a obchodného priestoru

Vízia

Víziou e-shopu Bagatelle je byť dynamickým, moderným a uznávaným e-shopom so stále rastúcou klientelou a gradujúcou spokojnosťou zákazníkov. Rozvoj e-shopu je orientovaný na dlhodobú klientelu, ich spokojnosť a zvýšenie komfortu a elegancie pre domácnosti a obchodné priestory našich zákazníkov a klientov. Dlhodobým rastúcim konkurenčnoschopným e-shopom a zabezpečiť trvalé zvyšovanie spokojnosti a kvalitného feedback-u zákazníkov s pretrvávajúcim zlepšením výkonnosti a vysokej kvality personálu, poradenstva a komfortu. Zavedenie kvalitného stabilného a prospešného e-shopu v predaji bielej a čiernej techniky s kvalitným poradenstvom pri nákupe pre našich zákazníkov a klientov pri zveľaďovaní.

Poslanie

Poslaním spoločnosti je poskytovanie spoľahlivých, bezpečných, ekologických, poradenských a cenovo prijateľných služieb e-shopu s bielou a čiernou technikou orientované na krátkodobé/dlhodobé potreby a požiadavky klientov. Vytvárať komfort a eleganciu pre domácnosti a obchodné priestory našich zákazníkov a klientov. Okrem doplnkových služieb priamo súvisiacich s realizáciou predaja sa e-shop Bagatelle ako svoj druhý produkt poskytujúci služby súvisiace predajom elektroniky a bielej techniky pre klientov sa snaží zabezpečiť plnohodnotné a kvalitné poradenstvo pri nákupe a komforte.

Ciele

Hlavné ciele e-shopu Bagatelle

• Trvalo udržateľná spokojnosť klientov je prvoradým cieľom e-shopu
• Dlhodobý a neustále gradujúci hospodársky úspech e-shopu
• Neustále zvyšovanie úrovne osobného rozvoja personálu

Ostatné ciele e-shopu Bagatelle

Narastajúce povedomie zákazníkov a zvyšovanie motivácie ku zveľadení a komforte s kombináciou smart zaradeniami. Zavedenie multivyužitia možnosti na realizáciu požiadaviek klientov. Zabezpečenie vysokovalitného poradenstva pri nákupe bielej a čiernej techniky.
Narastajúce povedomie a motivácií zákazníkov a klientov ku zveľadení domácností a obchodných priestorov je základným atribútom budovania hospodárskych cieľov spoločnosti. Zakladaním na neustálom stúpaní spokojnosti klientov v spojení so skúsenosťami a schopnosťami personálu e-shopu bagatelle a externých spolupracovníkov je pripravená na gradáciu objemu požiadaviek klientov.

Aj napriek odvážnosti a ambíciám cieľov, snahy, entuziazmu, optimizmu, húževnatosťou, flexibilite, pevnej viere, transparentnosti, dôveryhodnosti a odhodlaním e-shopu spojené s pracovnou vytrvalosťou v krátkom čase prostredníctvom týchto pilierov umožní e-shopu Bagatelle zaradiť sa medzi silné, konkurenčnoschopné e-shopy, ktorej stabilita bude dlhodobo previazaná spokojnosťou klientov, ako aj personálu a všetkých externých spolupracovníkoch.

 

Chcete byť iný ako sused, kamarát alebo konkurencia?

Ste na správnom mieste. Bagatelle sa Vám postará o vzhľad Vášho interieru.

 

Buďte nekonvenční

Vaša spokojnosť je náš úspech

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie